niedziela, 9 lipca 2017

Wakacyjne odwiedziny

Co roku, albo i częściej, jak tylko jest okazja staramy się spotkać z moją przyjaciółką Julią i naszymi rodzinami. Tym razem skład był trochę zmieniony, bo nie było Mateusza- męża Julii.
O półtora tygodnia gości u nas również Jakubek- syn szwagra.
Cała piątka chłopców z Pawłem jeździła na orlik i na podwórku grała w piłkę, a my w damskim gronie również      miło spędzałyśmy czas.                                                                                                                                                  

A to zdjęcie zrobione dwa lata temu :)Lubię te nasze spotkania i na każde bardzo się cieszę!
Pozdrawiam Was serdecznie i pięknego tygodnia Wam życzę!

3 komentarze:

 1. Piękne zdjęcia, dzieciaki maja szczęście ze będą mieli fajne wspomnienia z dzieciństwa jak i piękne pamiatki w postaci zdjęć! Super ze pielegnujecie swoja przyjaźń, teraz każdy tak patrzy na swoje życie, goni za udoskonaleniem sie ze zapomina często o przyjaźni. O więziach ktore są bardzo ważne, które powodują ze my jesteśmy lepsi, mamy lepsze życie...dlatego bardzo fajnie ze sie odwiedzacie:):) uściski dla Was:)
  Patrycja

  OdpowiedzUsuń
 2. U was jak zwykle pięknie, wesoło, kolorowo. Chłopcy mają towarzystwo i te lata, te wakacje które są potem, jak dzieci są trochę starsze, nie są już według mnie tak fajne. Do ok. 12-13 lat dzieciaki jeszcze się po protu bawią, a potem już za bardzo nie chcą - przynajmniej moje. Miło popatrzeć. Pozdrawiam. Ila

  OdpowiedzUsuń
 3. Niesamowite, jak dzieci się zmieniają.

  OdpowiedzUsuń