środa, 19 lipca 2017

Mimi- nowa mieszkanka domowego zakątka

Co najmniej od 25 lat zapierałam się, że nigdy w życiu nie będę miała kota. Owszem podobają mi się koty, ale u kogoś i nie w domu!
Tymczasem od kilku dni jesteśmy właścicielami małej kotki, która przybłąkała się do pewnego niezwykłego miejsca. Tym miejscem jest jest dom samotnej matki i dziecka w moim rodzinnym domu. Zaprzyjaźniona z moją mamą siostra Rosa jest prawdziwą kociarą. Przygarnęła 19 kotów i znalazła im nowych właścicieli. Ten jest chyba 20. Siostra go znalazła w dniu swojej wyprowadzki, a ponieważ odwiedzaliśmy ją dzień wcześniej i wtedy to chłopcy pożalili się, że nie mają żadnego zwierzątka tylko pieska u babci to siostra go im podarowała.
Na początku gdy się o tym dowiedziałam pomyślałam nigdy w życiu! Teraz jednak Mimi, bo tak się wabi kotka jest naszym nowym domownikiem.
Od pierwszych chwil w domu załatwia się do kuwety, jest grzeczna i teraz już grzecznie przesypia całe noce. Mam nadzieję, że tak jej zostanie, bo przez pierwsze dwa dni mieliśmy pobudki przed 4 nad ranem.Dzieciaki z kicią mają dużo radości.

Pozdrawiam Was serdecznie!

11 komentarzy:

 1. Zobaczysz ile radości przyniesie Ci, Wam ta mała, śliczna kuleczka:) Mimi z biegiem czasu nauczy sie wszystkiego i będziesz szczęśliwa ze podjelas słuszną decyzję:)

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja dalej się zapieram. Podobają mi się koty, ale u kogoś, jakoś nie wyobrażam sobie kota u siebie w domu. Ale właśnie - nigdy nie mówi się nigdy.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Och, ja uwielbiam koty! :D
  A Mimi jest kochana!
  Heh, zazdroszczę trochę Twoim synom ;) W naszym domu to mąż jest na "nie" i raczej nie da się przekabacić...

  OdpowiedzUsuń
 4. Taki z niej słodziaczek :)
  Zobaczysz, pokochasz ją i będziesz samą siebie pytała - jak ja mogłam żyć bez kici?
  Ja naszą uwielbiam, poza nią mamy też kilka dochodzących na posiłki i jest fajnie :)
  Pozdrawiam z tą całą gromadką :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja o sobie mogę napisać to samo, i już teraz przeczuwam, że kiedyś napiszę podobną historię :)
  Kotka jest śliczna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Swietna.kotka.da.WAM.duzo.radosci.a.dzieci.dobrze.wychowuja.sie.wraz.ze.zwierzatkami.maja.wiecej.empatii,gratuluje.decyzji.i.pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Kot to magiczne zwierzę...mały daje dzieciakom dużo radości a kiedy podrośnie wlewa w życie dużo spokoju i dystansu :-) Piękna jest ta wasza Mimi!

  OdpowiedzUsuń
 8. Cześć Mimi! Piękna jesteś :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Cudowny widok i nauka wrażliwości i empatii dla dziecka ! Oby tak dalej ! Dużo przyjemności ! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zobaczysz jak cudownie podrapie Ci i poszarpie i powyciąga Twoje piękne kolorowe narzutki. Polecam kupno drapaka dla kotów już teraz.

  OdpowiedzUsuń