środa, 19 października 2016

Angielski na warsztacie: BODYNa prośbę kilku czytelniczek, a zwłaszcza Eweliny, która prosiła o zaprezentowanie wszystkich książek z Usborne jakie mamy, kontynuuję, nasze wpisy z cyklu: Angielski na warsztacie:)
Dziś o dwóch książkach o ciele. Nie są to typowe książki do nauki słówek.
Pierwsza to "Questions and Answers about your Body". Książka z 60 okienkami. Pytanie, a po otwarciu okienka odpowiedź.


Książka przepięknie wydana, z cudownymi kolorowymi ilustracjami.


How? What? Where? Who? Yes? Why? czyli co jak działa w naszym organizmie.


Niko uwielbia przeglądać te książki. Najprzyjemniejsze jest otwieranie okienek:)

Kolejna książka już bardziej skomplikowana to "Big book of the Body". Książka kupiona podczas targów w Żywcu, o których wspominałam na blogu. Ogromnie spodobała się mojemu Mężowi.


Książka zawiera 4 ogromne rozkładane ilustracje, przedstawiające budowę poszczególnych układów.
Swoje książki zamawiam u Sylwii, którą można znaleźć na Facebooku.
Pozdrawiam Was serdecznie!

3 komentarze:

 1. Iza , rzeczywiście te książki są pięknie wydane. Myślę że ta o budowie ciała podobałaby się również mojej nastolatce.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem zachwycona tymi książkami. Chciałabym móc sobie je wszystkie pooglądać i wybrać, bo na stronie internetowej same okładki. Niedawno były targi w Katowicach, ale jakoś przeoczyłam. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej przekonałaś mnie do zakupu książek z USBORNE :) My co prawda dopiero zaczynamy przygodę z angielskim, ale to raczej będzie długa historia w ich towarzystwie :) Pierwsza książka wydaje się być rewelacyjna, myślę że opcja z okienkami zachwyci mojego 4 latka :) Bardzo dziękuję Ci Iza za pamięć i przedstawienie książek ;)
  p.s Masz nosa do wyszukiwania ciekawych książek i bardzo często korzystam z Twoich recenzji. Jednym słowem dobrze, że jesteś! Pozdrawiam serdecznie Ewelina :)

  OdpowiedzUsuń