czwartek, 26 maja 2011

Dzień Mamy

Cieszę się, że jestem MAMĄ. Słowo mama daje mi siłę i uwielbiam jak Dominiś mówi do mnie mamusiu, a Nikuś z racji tego, że często zwracam się do niego Nikuniu mówi do mnie mamuniu.
Wczoraj długo siedziałam w nocy i rano ciężko było mi wstać. Dominiś najbardziej nalegał abym wreszcie wstała. Zrobił mi ogromną niespodziankę przynosząc do łóżka śniadanie. Składało się na nie bułeczka mleczna, opakowanie chrupkiego pieczywa i szklanka wody niegazowanie. Wszystko podane na najpiękniejszym talerzyku w kolorowe groszki i wręczone z szerokim cudownym uśmiechem.
Śniadanie było jego własną inicjatywą. Wpływ na niego miał Franklin "Franklin mówi KOCHAM CIĘ"
Dostałam od niego mój portret, który narysował już kilka dni temu. Jestem nim zachwycona.
Przeprowadziłam z |Dominisiem krótki wywiad na mój temat i dowiedziałam się ciekawych rzeczy. Najcenniejsza, że dla dzieci jestem NIEZBĘDNA. Kilka z jego wypowiedzi odnotowałam. To co się nie zmieściło zapisałam w pamięci.

Mój starszy syn zrobił mi też podwórkową sesję zdjęciową. Tak się rozpstrykał, że robił zdjęcia czemu popadnie.
Popijałam meliskę czytając lekturę, którą ostatnio żyję.
Jak święto to święto. Dostałam wspaniałą książkę i dziś wypróbowaliśmy z niej pierwszy przepis na tartę, która bardzo nam smakowała.

Przepis dopiszę jutro.
A na koniec kwiaty. Te polne dostaję co roku. Zakwitają zawsze przed Dniem Mamy. Irysy dostałam od naszej kochanej małej sąsiadeczki, która wraz ze swoją mamusią świętowała z nami.
Było bardzo miło.
Wszystkim mamą składam najlepsze życzenia!!!

4 komentarze:

 1. Izo Kochana, cudownie spędzony Dzień Matki! Jakie Ty Dziewczyno masz pomysły na czas spędzony z dziećmi....chylę czoła!!!!
  U nas też było miło, fajnie być Mamą!
  Dziękuję za Twoje komentarze u mnie, całuski!

  OdpowiedzUsuń
 2. To miałaś prawdziwe Święto wczoraj! gratuluję fajnych Synków:))

  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaki piękny wpis!! Czytałam kilka razy i jest mi teraz tak ciepło na duszy. Fajnie i bardzo rodzinnie u Was - masz Mamuniu wspaniałych synów! I tak pięknie wyszłaś na tej sesji "Lady-Mama in red" - jestem pewna, że fotograf oczarowany własną Mamusią i zakochany. Tak, cudnie być mamą :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana, jak miło się na Was patrzy:) pozdrawiamy ciepło i zapraszamy do Jeleniej Góry:) Julia

  OdpowiedzUsuń