wtorek, 28 lutego 2017

8 urodziny Nikusia

Dziś nasz Niko skończył 8 lat. Odkąd nauczył się liczyć, to była jego ulubiona cyfra, zawsze niezmiennie. Dziś ta magiczna cyfra wskazuje jego wiek. Jak zwykle mogę zapytać kiedy to zleciało?
W piątek w domu urządziliśmy przyjęcie  urodzinowe. W sumie było 17 dzieciaków, które bardzo fajnie się bawiło.
Wszystkim dopisały wspaniałe nastroje i dzięki temu zabawa się udała.


Dla niewtajemniczonych dodam, że tort to tarcza rycerzy Lego Nexo Knight :) Niezbyt mi się podobał, ale składający zamówienie był bardzo zadowolony, a to najważniejsze.Ostatnie dni były bardzo udane i dużo się działo. Zawsze przed urodzinami bardzo się przejmuję czy wszyscy będą zadowoleni i ciszy mnie, gdy wszystko się uda.
Dziś Niko świętował w szkole i w domu, w bardzo kameralnym gronie.
Ciszył się, mówiąc że ten tydzień będzie bardzo radosny, bo codziennie pyszności w szkole na obiad, a dziś w dniu jego urodzin, jego ulubione danie szkolne czyli spagetti :)

Już za chwilę marzec i wiosna, która jak to zawsze powtarzam przynosi Nikuś swoimi urodzinami.
Pozdrawiam Was serdecznie!

9 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego dla Synka, niech rośnie zdrowo! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze raz składam najlepsze życzenia dla Nikusia :) Niech rośnie zdrowo i szczęśliwie!
  Piękne przyjęcie, a chłopcom świetnie w tych nowych fryzurkach. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Najlepszego dla Nikusia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego dla Niko. U nas też już po urodzinach. Zabiegany to weekend był, ale Młody zadowolony :) Teraz już czas na wiosnę - u nas też Młody ją "przynosi" :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniałe urodzinki, a Twoi chłopcy już tacy duzi. Niesamowite, kiedy oni tak urośli??? Sto lat dla Nikusia!!! Niech spełniają się wszystkie jego marzenia :))). Ślicznie wyglądasz w pokręconych włosach. Powinnaś częściej je kręcić ;). Izuniu, dziękuję za piękny list (przyszedł w poniedziałek) :))))). Sprawiłaś mi ogromną radość. Postaram się odpisać i trzymam mocno kciuki (Ty wiesz za co...) ;)
  Ola

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego najlepszego, Niko! :D To teraz ma swoją ukochaną ósemkę na dłużej ;)

  Tort podobający się solenizantowi - najważniejsze! :)
  Och, i uścisk braci... Najlepsze! ;D

  Uściski dla Was! :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszelkiego dobra dla Nikusia. Faktycznie nie miałam pojęcia do czego nawiązuje tort, ale dlatego że nie jestem jeszcze na tym etapie, a prezentuje się pięknie. Widać, że wszyscy dobrze się bawili, a Synek miał niezapomniane urodziny.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wspaniałe Urodzinki radosne, kolorowe, smaczne i pełne dzieci :) Widać, że mama włożyła dużo serduszka w przyjęcie i zabawa udała się.Życzę dużo, dużo zdrowia, radości i samych wspaniałości. Wszyscy jesteście cudowni.Pozdrawiam bardzo serdecznie :*

  OdpowiedzUsuń