czwartek, 1 grudnia 2016

1 grudnia


Mamy upragniony grudzień. Cieszymy się bardzo!
Dziś obudziła nas biała zima.
Za oknami tak pięknie!W niedzielę zapaliliśmy pierwszą adwentową świecę, a dziś razem z kalendarzem, zaczynamy odliczanie do 24 grudnia.W poniedziałek po raz pierwszy w tym roku wybraliśmy się na roraty i Niko, nasz mały szczęściarz, odpowiedział dobrze na pytanie i dostał do domu na jeden dzień figurkę Dzieciątka.
Radość była przeogromna.


Wczoraj przyszła do mnie przesyłka niespodzianka, od Izy z bloga Pastelowa pracownia. A w przesyłce mnóstwo skarbów. Ten obrazek skradł moje serce. Piękny jest!
Izuniu bardzo Ci dziękuję! Sprawiłaś mi ogromną radość!wczoraj byłam w Katowicach i w Tk maxxie udało mi się upolować takie zimowo- świąteczne książki, do naszej angielskiej biblioteczki. Dziś za wykonanie zadania, chłopcy dostali po jednej z tych świątecznych książek.
Podjęłam grudniowe wyzwanie i mam zamiar zrobić swój grudniownik. Mam nadzieję, że to nie tylko słomiany zapał.


Pozdrawiam Was serdecznie i pięknego grudnia Wam życzę!

4 komentarze:

  1. jak pięknie... klimatycznie, świątecznie... Pozdrawiam cieplutko :)

    OdpowiedzUsuń
  2. I ja się cieszę, że już grudzień :). W tym roku dla nas trudny, bo 12-go Mikołaja czeka operacja (pisałam Ci), ale robię wszystko, by było jak zawsze. Udekorowałam już domek, zrobiłam kalendarz adwentowy, powyjmowałam świąteczne książki, a wczoraj piekliśmy pierniczki. Staram się, by to był piękny czas dla moich dzieci. Ty mnie tego nauczyłaś Iza i Twój blog. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie :))))

    OdpowiedzUsuń
  3. Cieszę się kochana, że przesyłka dotarła i się podoba :) U Was jak zawsze pięknie, kolorowo, optymistycznie. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń