czwartek, 1 września 2016

1 września 2016- WITAJ SZKOŁO!


Rozpoczęliśmy dziś nowy rok szkolny i jakoś trudno mi w to uwierzyć. Miał pojawić się na blogu kolejny wpis z naszymi przygotowaniami, ale napiszę to szczerze, że w tym roku jakoś nie jesteśmy gotowi na szkołę. Wyprawka jeszcze nie skompletowana, buty dopiero dziś kupione, a worków będziemy szukać rano;)
Trudno mi się pogodzić z tym , że to już. Na szczęście chłopcy po dzisiejszym dniu, już nie mogli się doczekać jutrzejszego.
Tegoroczne wakacje były cudowne, pod względem mnogości wyjazdów. Bardzo intensywnie je przeżywaliśmy, chcąc wykorzystać każdą chwilę. Wyjątkowo nie chciało się myśleć o szkole, a wszelkie akcje w domach handlowych od połowy lipca pt "Witaj szkoło," powodowały u mnie irytację. Zeszły rok szkolny był dla nas bardzo wyczerpujący, że już od połowy kwietnia odliczaliśmy dni do wakacji. Ten pewnie będzie równie intensywny. Dominik zaczyna 4 klasę, a Nikuś drugą.
Dominik w tym roku po raz pierwszy zaangażował się tak intensywnie w przygotowania  i cieszę się, że sprawiało mu to ogromną radość, Mam nadzieję, że ten zapał i dobry duch w nim pozostanie.Mimo ogromu pracy jaka nas czeka, mam nadzieję, że będzie to wspaniały rok :)
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego, na ten nowy rok szkolny!

5 komentarzy:

 1. Kapitalne to hasło o superbohaterze! :)
  I piękne zdjęcia macie na tle książek - to najpiękniejsze tło, jakie można sobie wyobrazić ;D

  Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego na nowy rok! My jeszcze przedłużamy wakacje, bo dzieci przeziębione :/, ale od poniedziałku i my się wdrażamy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepięknie się razem prezentujecie:)Dziękuję za pomysł z kwestionariuszem-świetny jest-ja wprawdzie dla moich młodszych dzieci (Michał ma 6 lat, Hania-3,5 l)-zrobiłam kartki z motywującym cytatem i pokrzepiającymi słowami:) Bardzo podoba mi się Wasz kalendarz i prosty czerwony budzik-zdradzisz, gdzie można go zakupić?Życzę dobrego roku szkolnego!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. To chyba normalne ,ze po intensywnych wakacjach jest ciezej nowy rok zaczac szkolny :)) Znam z doswiadczenia :P Wyjazdy sa piekne ,ale intensywne tez wykanczaja :) Aleez juz Kawalerow masz w domu :)) Pieknie razem wygladacie :)) Pozdrawiam Serdecznie :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie jak zawsze:) Mój starszak tak jak Twój Nikuś rozpoczął klasę drugą. Czekają nas też duże wyzwania. Ciekawi mnie czy Twoi chłopcy uczęszczają na zajęcia dodatkowe? Skąd macie ten piękny kalendarz? Pozdrawiam Was i życzę mnóstwa sukcesów w tym nowym roku szkolnym - Twoja immienniczka Iza:)

  OdpowiedzUsuń