wtorek, 2 lutego 2021

Świąteczne ostatki.

Spakowaliśmy świąteczne dekoracje do pudeł, które powędrowały na stryszek. Została nam tylko choinka w kuchni, która była wigilijnym prezentem od męża. Trzyma się dobrze i nadal cieszy oczy. Dziś planuję ją rozebrać i zrobić porządki w kuchniW tym roku wyjątkowo wcześnie rozebraliśmy choinkę w salonie, gdyż podczas gaszenia lampek przewróciła się. Na szczęście nie ucierpiała żadna bombka. Mąż trzymał choinkę, a my z chłopcami szybko ją rozbieraliśmy.

Poświąteczny czas był bardzo spokojny. Tegoroczne ferie, mimo że nigdzie nie wyjeżdżaliśmy miały swój urok.
Rok temu w tym miejscu stał kosz mojżesza  i robiłam zdjęcia kocyków do pracy. Nie przypuszczałam, że po roku pod choinką, w koszu mojżesza będzie leżał nasz synek.


Anioły i Święta Rodzina to moje prezenty mikołajowo- gwiazdkowe. 
Skradły moje serce.
Piękny był ten świąteczny czas. Żal  było się rozstawać z tymi ozdobami. W tym roku dostały piękne pojemniki i są posegregowane na strychu. Dziś wtorek, a za chwilę tłusty czwartek. Niesamowite jak ten czas pędzi.

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę pięknego dnia!

8 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcia. A czy wiesz gdzie zostały kupione te figurki Świętej Rodziny? Pozdrawiam z Poraja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo to bliziutko🙂 Figurki są z TK maxxu.

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź :). Rzeczywiście blisko. Często także przechodzę koło Studia Urody Twojej siostry, zresztą mój syn uczy się w LO po drugiej stronie ulicy :). Figurki są prześliczne, a Twoje wpisy, czy zdjęcia naprawdę potrafią zainspirować .....Serdecznie pozdrawiam Ciebie i całą Twoją Rodzinę :)

   Usuń
 2. Ciepło i rodzinnie u Ciebie. Niezmiennie. Uściski dla Was :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak zawsze z przyjemnością zajrzałam do Waszego świata
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie zostawiłam śladu bytności? tak czasami jest ze mną a zaglądam do Ciebie często :) Studiuje wtedy twoje zdjęcia bo uwielbiam twoje dodatki dekoracyjne :) Cudne kadry z życia domowego :)
  Wszystkiego dobrego dla Was :))))

  OdpowiedzUsuń
 5. Iza ależ maluszek rośnie. Oczka ma już takie bystre.
  Ściskam

  OdpowiedzUsuń