wtorek, 17 września 2019

Jesienne otulenie


Jesienny nastał czas. Wrzesień jest pięknym miesiącem i tego piękna najbardziej doświadczyć możemy obcując z naturą. Kiedy chłopcy byli mali rzadko kiedy były takie dni, kiedy nie wychodziliśmy na spacer. Pogoda czy niepogoda spacer musiał być. Jedynie choroba przymuszała nas do zostania w domu.
Teraz w tym domu siedzi się dużo więcej. Bo kiedy wszyscy już spotkamy się po pracy i szkole, przy kuchennym stole, to od tego stołu odchodzić się nie chce. A jak już się odejdzie, to tylko dlatego, że do obowiązków trzeba wrócić, które o sobie wciąż przypominają.  Grająca pralka, że pranie gotowe do powieszenia, lekcje do zrobienia, piosenka do nauczenia, czy nowe słówka z angielskiego. Koniecznie ćwiczeniówki trzeba uzupełnić i dziesiątki zadań z matematyki zrobić, a jeszcze prasowanie, mycie naczyń i milion innych powinności.
Zdarzają się jednak chwile, kiedy to uda się wyrwać na przejażdżkę rowerem czy ukochanym skuterem, na którym można się przytulić do Kochanego Męża. To są takie chwile, kiedy serce mocno się raduje. A jeszcze jak uda się na chwilkę kocyk rozłożyć i minutkę posiedzieć to już jest luksus.
Do tego mąż zrobi kilka pięknych zdjęć i jest czym się otulać w zimowy czas.


Kochani pozdrawiam Was i pięknego dnia życzę!

21 komentarzy:

 1. Jesień jest przepiękną pora roku, jest się czym zachwycać :) Najpiękniej jest, gdy przebarwią się drzewa i krzewy i świat pokryje się nuta złota i purpury... wtedy aż tchu brakuje z zachwytu :)
  Zdjęcia piękne :)
  Pozdrawiam ciepło, Agness:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie piękne zdjęcia!!!!!!
  Jaka Ty jesteś śliczna :).

  OdpowiedzUsuń
 3. jaką piekna masz spódnicę :)

  pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne chwile zapisaliście na fotografiach. Serdeczności

  OdpowiedzUsuń
 5. Kocham pierwsze zdjęcie. I tą błogą minę!
  Ja też lubię jesień, ale takich cudnych zdjęć to nie ma mi kto zrobić, poza tym kiepska ze mnie modelka, raczej nieśmiała

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniałe zdjęcia, bardzo klimatyczne. Mąż świetnie fotografuje, a Ty pozujesz idealnie. Cudowny uśmiech, pełna ciepła i wdzięczności buzia, a do tego ciepłe światło, cudnie. :) Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu pięknych chwil. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny wpis, zdjęcia i te ciepłe kolory :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudownie Cię ta jesień otula. Jak ja Ci zazdroszczę naturalnego piękna :) Bez makijażu, sztuczności....

  Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 9. Łaał! Przysiadam się do Ciebie :D

  OdpowiedzUsuń
 10. uwielbiam takie małe wagary od życia. pakujemy kocyk, kawę i ruszamy w świat. choćby na chwilę, ale żeby wyjść i nacieszyć się tym, że jesteśmy, że świat jest piękny i że możemy tu być. pralka poczeka, a słońce nie :)
  przepiękne zdjęcia! pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 11. Pięknie wyglądasz, twój mąż potrafi robić zdjęcia a Ty jesteś wdzięczną modelką.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń