wtorek, 22 marca 2016

Kadry codzienne

Wczoraj zabrałam się za pisanie posta. Zaczęłam od dodawania zdjęć. Zajęło mi to mnóstwo czasu i w trakcie zasnęłam z komputerem na kolanach. Gdy się przebudziłam zdjęcia  zniknęły. Odłożyłam komputer i poszłam spać. Mało mnie tutaj ostatnio jak słusznie zauważyła Patrycja. Tutaj i nie tylko tutaj. Dużo zajęć spraw, przygotowań. W najbliższym czasie będzie zdecydowanie mniej słów, a więcej zdjęć, bo aparat zawsze pod ręką. Dziś kadry z ostatniego tygodnia.

"Miała baba koguta", to fantastyczna pozycja wydawnictwa Egmont. Książka pięknie wydana, z zapisem nutowym, idealna do rodzinnego muzykowania z dziećmi, do kupienia tutajPowiastki Beatrix Potter pięknie wydane kupione w bardzo dobrej cenie za 12 zł w biedronce.

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę owocnego tygodnia. Jestem ciekawa, jak u Was przygotowania do Świąt?

12 komentarzy:

 1. Izuniu, bardzo cieszę się z kolejnego wpisu i tylu pięknych, kolorowych zdjęć :))). To z Tobą i chłopcami bardzo mnie wzruszyło. Bije z niego ogromna miłość i szczęście. Jesteś dla mnie wielką inspiracją. Tak jak Ty staram się dawać z siebie jak najwięcej moim dzieciom. Staram się, by nasze mieszkanie było kolorowe i radosne. Uwielbiam to miejsce. Daje mi energię do działania. Dziękuję, że pomimo zmęczenia znajdujesz siłę na wpisy. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę wspaniałych Świąt Wielkiej Nocy :))))

  OdpowiedzUsuń
 2. P.S. Gdzie kupiłaś taką piękną narzutę w różyczki? Już wcześniej ją zauważyłam. Jest śliczna :)))). Ja też kupiłam w biedronce książkę Beatrix Potter "Hilda Kałużanka i inne historyjki", a ostatnio "Pchłę Szachrajkę". Uwielbiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne te kadry! A te kolory! :D Radosne, świąteczne, barwne... Piękne!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie i kolorowo u was pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Izuś i tak cieszę się bardzo, że pomimo natłoku obowiązków znajdujesz chwilę dla nas:) Lubię patrzeć na Twoje zdjęcia:) Piękne, radosne kadry:) A chłopaki.. prasując i składając ściereczki super!:) Kiedyś słyszałam od kogoś, że podobno mamy wychowują swoich synów dla przyszłej synowej;) Twoje synowe napewno będą Ci bardzo wdzięczne za Twoich chłopaków:)
  Zaraz zasiadam do pisania meila:)
  Patrycja

  OdpowiedzUsuń
 6. Izunia, bardzo się cieszę, że udało Ci się coś do nas skrobnąć. Każdy post i zdjęcia uświadamiają mi jak cenna jest to nasza zwykła codzienność. Widzę, że przyuczasz chłopaków do domowych obowiązków - ja też walczę z prasowaniem kontra dzieci, a właściwie walczę ze swoim strachem. Rosną Wasi chłopcy, zmieniają się bardzo. Aż szkoda. Pozdrawiam. Ila

  OdpowiedzUsuń
 7. Udanych przygotowań i wspaniałego rodzinnego świętowania :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Czasem kadry zastępują tysiąc słów, tak, jak dzisiaj u Ciebie:) Wszystko wiemy! I tak kolorowo - tego mi potrzeba, bo w pracy siedzę na przeciwko okna i tylko szarość i burość z tego okna na mnie patrzy. Ale już niedługo, jeszcze parę dni...:) pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Cześć Izuś, piękne zdjęcia.. piękne prace własne :)
  Radosnych Świąt Kochani :*

  OdpowiedzUsuń
 10. U mnie wszystko posuwa się w ślimaczym tempie...no ale chociaż prawdziwą, biała kiełbasę upolowałam na wielkanocne śniadanie ;) Chwilowio zobowiązania zawodowe , ale od piątku będę szaleć.
  Buziak w nos dla Twoich Pomocników!

  OdpowiedzUsuń
 11. A co to za piękny kwiat na drugim zdjęciu? Też chcę taki :)
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 12. Radosnych, rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy ! Pozdrawiam - M.

  OdpowiedzUsuń