poniedziałek, 7 września 2015

W głowie się nie mieści

Dzieci w szkole, a ja czuję, że wraz nowym rokiem szkolnym przyszła też lepsza organizacja. Czasu mam niewiele, bo biegam w tą i z powrotem. Do szkoły robię 3-4 rundki. Może dzięki temu będę miała lepszą kondycję, bo przez to, że nasza dzielnica jest rozkopana do szkoły chodzimy na nogach lub jeździmy rowerem.
Rano po odwiezieniu Dominika, który ma codziennie na 8.00 z Nikusiem do 10.30 mamy czas dla siebie. głównie przeglądamy wtedy książki. Mamy takich kilka, które przeglądane są regularnie, a wśród nich przewodnik po filmie "W głowie się n mieści".Zdecydowanie był to hit tegorocznych wakacji. Na filmie byliśmy w lipcu i do dziś go wspominamy.
Film zrobił wrażenie na całej naszej rodzinie.

To było fascynujące doświadczenie zajrzeć do wnętrza ludzkiego umysłu i poznać pięć emocji, które pomagają człowiekowi stawiać czoła codziennym wyzwaniom.
Siła fantazji, pozytywne nastawienie, kula wspomnień, panel sterowniczy, wieża mocy, ekran kontrolny, wyspy osobowości, złomowisko wspomnień, regały pamięci, fundamenty, kod kolorów, to wszystko w jednym filmie. Jestem pod wrażeniem pomysłowości w stworzeniu tego filmu.
Najbardziej podobały mi się wyspy osobowości: Wyspa Rodziny, Wyspa Szczerości, Wyspa Hokeja, Wyspa Przyjaźni i Wyspa Wygłupów - te 5 wysp osobowości, określa kim jest Riley - główna, 11 letnia bohaterka filmu.

 A jakie wyspy określają kim my jesteśmy? Takie i wiele innych pytań można sobie zadać po tym pouczającym filmie, do którego z pewnością jeszcze nie raz wrócimy."W głowie się nie mieści. Przewodnik" do kupienia tutaj
Wydawca EGMONT

  • Stempelki to dodatek do czasopisma ''W głowie się nie mieści" kupionego zaraz po wizycie w kinie:)

1 komentarz:

  1. Wyspy i emocje pomagają dziecku zrozumieć pewne zawiłości. Też lubimy tę książkę, na film jeszcze musimy trochę podrosnąć:)

    OdpowiedzUsuń