wtorek, 1 września 2015

1 września 2015 - WITAJ SZKOŁO!


Rozpoczęliśmy dziś nowy rok szkolny. Dominik po raz 3, a Nikuś rozpoczął pierwszą klasę. Dominik jeszcze do wczoraj nie chciał słyszeć, że to już koniec wakacji, a dziś ogromna radość po spotkaniu z kolegami, koleżankami i paniami i oczekiwanie na pierwszy dzień szkoły, pierwszy dzwonek, pierwszą przerwę i pierwszy obiad na stołówce, bo szkolne obiady to jedna z lepszych szkolnych atrakcji!

Starszy brat doświadczony, daje instrukcje "obsługi" szkoły młodszemu. Miło słuchać ich rozmów.
Na rozpoczęciu byliśmy całą rodzinką. Po części oficjalnej wszyscy rozeszli się do klas. Tatuś był z Dominisiem, u którego wszystko przebiegło sprawnie i mogli do mnie i Nikusia
Obserwując Nikusia widziałam radość w jego oczach i to było dla mnie bardzo pocieszające. 
Dla niego to nowa klasa, nowa pani,  nowe koleżanki i koledzy i najlepszy przyjaciel z przedszkola u boku. 
On dzielny, radosny i pozytywnie nastawiony. Cieszę się bardzo z tego powodu. Wierzę, że da sobie radę, choć w sercu mam wiele obaw. 
Rok szkolny rozpoczęliśmy bardzo słodko i upalnie. Bardzo bym chciała, aby ten zapał, który widziałam dziś w dzieciach nigdy nie stygnął. 
Wszystkim, którzy dziś rozpoczęli szkolną i przedszkolną przygodę, życzymy dużo radości i sukcesów! 
Serdecznie pozdrawiamy!

7 komentarzy:

 1. WOW ale eleganckie chłopaki :-)
  Powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 2. sliczniuchy dwa! Niech im rok szkolny przyjemnie minie :-) Nikusiowi zycze wielu nowych przyjazni do ktorych z radoscia bedzie wracal w przyszlym roku :-)
  pozdrawiam cieplo I dziekujemy, wraz z moim pierwszaczkiem, za zyczenia :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Izuniu, myślałam wczoraj o Twoim Nikusiu i trzymałam mocno kciuki :). Pięknie rozpoczęliście rok szkolny. Chłopcy tacy eleganccy i przystojni. Prezenty wspaniałe i ten fantastyczny, czerwony budzik ;). Bardzo się cieszę, że Nikodem tak pozytywnie rozpoczął pierwszą klasę :)))). Mój synek za rok idzie do szkoły. Mam nadzieję, że u nas również ta pierwsza klasa rozpocznie się z uśmiechem. Ściskam Was kochani :)))))

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam to samo..jeden synuś pierwszą lasę zaczął a drugi przedszkole. Dużo emocji, ale w sercu radość,że idą do przodu, czyli wszystko wedle porządku. Życzę Twoim chłopakom samych radosnych chwil w szkole i wielu sukcesów:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczni ci Twoi chłopcy :) Życzę, aby żadna z Twoich obaw nie spełniła się w rzeczywistości. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Młodszy w czerwonej muszce i ułożonej fryzurze po prostu "WYMIATA"!!!!!;)))

  OdpowiedzUsuń