piątek, 20 grudnia 2013

Dziękuję!


Kochani dziękuję, za wszystkie oddane głosy. Konkurs zakończony, ale może innym razem się uda:) Wiem, że wiele z Was też marzy o Kitchen aidzie, dlatego życzę Wam i sobie, żeby się spełniło.
Dzisiaj chłopcy, w szkole i przedszkolu mieli wigilię. Nikuś po przyjeździe do domu rozpaczał, że jutro jest wolne.Może uda się jutro kupić choinkę, a tymczasem cieszymy się gałązkami sosnowymi w wazonie.

Pochłonęło mnie ostatnio pieczenie i z wtorku na środę poszłam o 4 nad ranem spać, za co zapłaciłam opuchniętymi nogami, bólem pleców i głowy.
Dzisiaj popołudniu wystopowałam i robię plany na najbliższe dni. Postaram się zamieścić obiecane wpisy z świątecznymi książkami dla dzieci.
Pozdrawiam Was serdecznie i jeszcze raz dziękuję!!!

7 komentarzy:

 1. Izuniu, Ty to jesteś wytrwała!!! Dalej trzymam mocno kciuki za następne konkursy, w których weźmiesz udział!!!
  buźka!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dbaj o siebie, bo na Święta będziesz jak zombi :D Życzę Ci Kitchen Aida w kolejnym konkursie! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Twój tort był najpiękniejszy tak czy siak :-) Piękną choinkę Nikuś miał w szkole :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Izus powiedz mi proszę co robisz żeby to co.pieklas w tym tygodniu było świeże na święta? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia a także na Nowy Rok 2014 dużo zdrowia, jak najwięcej czasu w rodzinnym gronie, spokoju, wytrwałości w prowadzeniu bloga i inspirowaniu nas obserwatorów. Miłości, przyjaciół, spełnienia dużych i małych marzeń. Życzę też dużo siły w przeciwstawieniu się pędowi i szaleństwu dzisiejszego świata i możliwości bycia, życia i pracy w zgodzie ze sobą. Dziękuję za to, że jesteś i dzielisz się z nami cząstką swojego życia. Pozdrowienia i moc uścisków - Ila z Mazowsza.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdrówka, wytrwałości a przede wszystkim spokojnych i wesołych świąt :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt życzę:-)

  OdpowiedzUsuń