wtorek, 1 maja 2018

Majówka w parku linowy

Nigdy jakoś nie byłam zwolenniczką sportów ekstremalnych, wyczynowych i tego wszystkiego co wywołuje adrenalinę.
Mieliśmy dwa podejścia do parku linowego w Złotym Potoku i trafialiśmy tak jak było zamknięte. Jakoś się z tego powodu zbytnio  nie zasmucałam. Dziś trafiliśmy akurat na godzinę otwarcia. Mąż wykupił bilety dla wszystkich i jak to się mówi "raz kozie śmierć"

Dzieciaki zadowolone, żądne przygód i fajnej zabawy.

A tu matka Izabela bojowo nastawiona, do wspinania. Wtedy jeszcze nie zdawałam sobie sprawy co mnie czeka.
Przejście po linie było OK choć bolały mnie ręceA jak zobaczyłam te drewniane huśtawki, to miałam ochotę zwiewać do domu.
Chciało mi się płakać i wtedy Dominik powiedział, że on pójdzie pierwszy. Najpierw zmotywowało to Niko, a jak on przeszedł, to mnie już nie wypadało wracać.Miło teraz ogląda się te zdjęcia. Tam chwilami truchlałam ze strachu.


Dzięki mojemu mężowi mamy mnóstwo zdjęć i filmików, które teraz fajnie się ogląda.


 Wszyscy przeszliśmy całą żółtą, średnio trudną trasę. Gdy tylko zeszliśmy na ziemię, ucieszyła nas świadomość gruntu pod nogami.


Ato nasza nagroda.


I moja rybka wędzona na ciepło. Muszę przyznać, że pychotka!
Oprócz dzisiejszych atrakcji na parku linowym byliśmy na miłym spotkaniu, później na lodach, placu zabaw i przepysznych lodach w Leśniowie.
Na zakończenie tego pięknego dni byliśmy na grillu u znajomych ze wspólnoty, z okazji ich 23 rocznicy ślubu.


To był fantastyczny dzień, wykorzystany maksymalnie.
A Wam jak mija majówka?

4 komentarze:

 1. Zdjęcia to piękna pamiatka:) Ja po naszej wycieczce juz dałam zdjęcia do wywolania. Staram się robić to na bieżąco:) Pełen podziw ze weszłas na te deseczki, ja chyba bym nie dała rady:) mam lęk wysokości i nie lubię takich atrakcji bo zwyczajnie balabym się:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Skoro tyle rzeczy zrobiliście jednego dnia, faktycznie był maksymalnie wykorzystany! Super! :)

  Heh, a my dzisiaj tapetowaliśmy pokój dzieciaków ;D Cieszę się, bo w sumie można uznać, że jest już skończony :) Brakuje tylko jakiegoś biurka dla mojego 6-latka (na razie dzieli mały stolik z siostrą), ale to już takie drobne kwestie :) Te remontowe odhaczone. Ach! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie sporty to nie dla mnie (nie z moimi zdrowiem), ale do Leśniowa chętnie bym się wybrała. Niestety jak dla mnie to za daleko...

  OdpowiedzUsuń