czwartek, 3 marca 2016

Małe i duże podróże po literaturze

Wczoraj wzięliśmy udział w fantastycznym spotkaniu. Nasza ulubiona Księgarnia Edukacyjna, która co roku organizuje ferie z książką (w tym roku ospa pokrzyżowała nam plany i nie mogliśmy tam być), stworzyła fundację KULTjURA. W ramach fundacji powstał Klub Czytelniczy, którego chłopcy zostali wczoraj członkami.

Na spotkaniu czytany był fragment książki o Neli małej reporterce, a po nim była krzyżówka, wykreślanka i inne zabawy, w których dzieciaki aktywnie brały udział.

To dla nas wielka radość mieć tak blisko, tak cudowną księgarnię.Emotikon smile Jestem zachwycona pomysłowością. Cenię za niegasnący entuzjazm, zapał i pracowitość. 
 Miłą niespodzianką było Radio Katowice. Dzieciaki były trochę onieśmielone, na widok ogromnego mikrofonu, ale później wspominały to z wielką radością, że mogły powiedzieć do niego kilka słów.
To było wspaniałe spotkanie.  Dzieciaki zadowolone i już nie mogą doczekać się kolejnego. 
Ja też się bardzo cieszę, bo w ostatnią środę miesiąca będą spotkania dla dorosłych:)

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę pięknego dnia!

6 komentarzy:

 1. Izuniu, znasz film "Masz wiadomość"? Główna bohaterka- Meg Ryan miała tam cudną księgarnię dla dzieci. Malutki sklepik z fantastycznym klimatem. Uwielbiam ten film. Fajnie spędziliście czas. Pozdrawiam Was serdecznie :))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja w dzieciństwie nie lubiłam czytać, teraz uwielbiam książki:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zabawy w bibliotece to świetny pomysł na integrację i rozniecenie miłości do książek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna sprawa. Sama mogłabym nie wychodzić z miejsca, w którym jest tyle książek.
  W naszym mieście nie ma tak fajnych księgarni, tam raczej czas się zatrzymał. Podobnie w bibliotece. Jest świetnie zaopatrzona w książki dla maluchów i tyle. A mają potencjał. Szkoda.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie mieć pod ręką taką księgarnię z ludźmi pełnymi pomysłów i entuzjazmu :)

  OdpowiedzUsuń