niedziela, 22 listopada 2015

25 filmów animowanych na rodzinny wieczór filmowy cz.1

Moi chłopcy się wczoraj oburzyli, że nie dodaję na listę ich ulubionych filmów, dlatego wczoraj wspólnie stworzyliśmy listę naszych ulubionych animowanych filmów.
Kolejna lista będzie już świąteczna:)

1. "Odlot"- tutaj2. "W głowie się nie mieści" - tutaj3. "Król Lew"- tutaj
4. "Dzwoneczek"- tutaj
 

   "Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł"- tutaj   "Dzwoneczek i uczynne wróżki"- tutaj    "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii" - tutaj5. "Kraina lodu" - tutaj6. "Toy Story"- tutaj    "Toy Story2"- tutaj


   "Toy Story3"- tutaj7. "Iniemamocni"- tutaj
8. "Sekrety morza"- tutaj
9. "Potwory i spółka" - tutaj"Uniwersytet Potworny"- tutaj


10. "Auta"- tutaj


"Auta2"- tutaj11. "Wielka szóstka" - tutaj

12. "I Ty możesz zostać bohaterem"- tutaj
13.  "Sekret Eleonory" - tutaj14. "Mój brat niedźwiedź"- tutaj15. "Ratatuj"- tutaj
16. "Rysiek Lwie serce"- tutaj17. "Jak ukraść księżyc"- tutaj18. "Mały Książę"- tutaj19. "Merida Waleczna"- tutaj20. "Piękna i Bestia"- tutaj21. "Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta"- tutaj22. "Samoloty"- tutaj"Samoloty 2"- tutaj23. "Franklin i skarb jeziora"- tutaj24. "Lego przygoda"- tutaj25. "Tajemnica Zielonego Królestwa"- tutajMój hit z dzieciństwa to "Mała Syrenka". To był film, który dostaliśmy wraz z naszym pierwszym odtwarzaczem video. Z siostrami oglądałyśmy go na okrągło.
A jakie są Wasze ulubione filmy animowane?
Pozdrawiam Was serdecznie!
Iza

8 komentarzy:

 1. Piękna lista:) dodałabym jeszcze Zaplątani:) ostatnio oglądaliśmy z mężem-dziecko zasnęło i nawet nie dotrwało do emisji,za to my ubawiliśmy się że hej!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna lista, dla mojego syna nr 1 są Auta. W sumie ogląda bardzo mało telewizji albo wcale ale jak już coś chce obejrzeć to są właśnie Auta :) dlatego dla urozmaicenia myślę że poszukam mu inmych bajek Disneya może coś innego go zainteresuje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam takie animacje :) wiele pozycji widziałam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super top lista. Już wiem, co będę oglądała z moim wnukiem. Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 5. Moim hitem to wszystkie serie dzwoneczka oczywiście Kraina Lodu :) Uwielbiam bajki Disneya zresztą..są piękne, z przekazem a co najważniejsze mają piękne piosenki :) Ohhh zawsze w tedy się rozpływam ;) Wiesz co Ci powiem tak w sekrecie ? Uwielbiam być mamą bo mogę bezkarnie z dziećmi oglądać bajki. Szymon uwielbia Muppety po prostu w skali tygodnia jeden i ten sam odcinek oglądam około 9 razy :O Nie widziałam jedynie w głowie się nie mieści ale musimy to nadrobić.

  OdpowiedzUsuń
 6. no właśnie Sekret Eleonory... Wstyd się przyznać, ale nie znałam tej bajki wcześniej. Dziś przegladajac stronę mojego miasta znalazłam zaproszenie na pokaz w przyszłą sobotę. I chyba się wybierzemy, bo zachwycił mnie zwiastun. Ciekawe jak zareaguje mój 5-latek...
  pozdrawiam serdecznie
  wiem, że to dopiero 1 część listy, ale dopisałabym jeszcze "Ekspres polarny" i "Sekrety Morza" i sagę o Małym polarnym misiu...

  lista fajne :)) dziękuję :))

  OdpowiedzUsuń
 7. My uwielbiamy ODLOT i często do niego wracamy :)
  Pozdrowienia...
  Niezła liiiiiiiiiiiiiiiiiiista ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Widzę, że wiele filmów z naszej listy jest też. U nas jeszcze w obowiązkowym "kanonie" jest: "Jak wytresować smoka" cz.1 i 2, "Hotel Transylwania", "Mikołajek", wszystkie części "Epoki Lodowcowej".

  OdpowiedzUsuń