wtorek, 6 stycznia 2015

Bałwankowa rodzinka i wyniki konkursu

Śniegowa pogoda sprzyja zimowym zabawom. Wczoraj spędziliśmy ponad dwie godziny na dworze. Zrobiliśmy bałwany ze śniegu. Chłopcy chcieli robić każdy swojego i w ten sposób powstała nam cała rodzinka :)Chłopcy chcieli maksymalnie wykorzystać to, że spadł śnieg.
To był bardzo fajnie, aktywnie spędzony czas.
Dziś za oknem mroźna temperatura -5 stopni. Śnieg nie jest już tak lepki jak wczoraj, dlatego tym bardziej cieszymy się, że udało nam się bałwany ulepić, bo w zeszłym roku nam to umknęło.

Dziś Święto Trzech Króli. W niektórych krajach, to właśnie 6 stycznia, a nie w Wigilię czy Boże Narodzenie ludzie obdarowują się prezentami:)
Po raz drugi uczestniczyliśmy w Orszaku Trzech Króli w moim rodzinnym mieście. Było to piękne wydarzenie. Teraz chłopcy są na urodzinach u kolegi, a ja miałam czas, aby zajżeć do komputera, opublikować nie zatwierdzone komentarze i kilka razy je przeczytać.
Wiem, że nie tylko dla mnie, ale również dla innych osób organizujących wszelakie konkursy wybór zwycięzcy to ogromnie wyzwanie. Żałuję, że nie moe obdarować, każdej komentującej osoby:(
Dziękuję Wam za udział w konkursie i jestem wdzięczna za każdy komentarz. Wasze słowa dotyczące komunikacji są piękne, prawdziwe i inspirujące.
Postanowiłam nagrodzić ostatnie dwa komentarze czyli Ania Chmielewska i Marysia J.
W tym roku to pierwszy konkurs, ale nie ostatni. Wiem jakie to uczucie, kiedy oczekuje się na wyniki i okazuje się, że nici z tego, ale mam nadzieję, że nie będziecie się zniechęcać:)
Dziękuję Wam za udział i ciepło pozdrawiam:)
20 komentarzy:

 1. Śnieg sprawił wiele radości i tym małym i tym dużym ;)
  Świetna rodzinka;)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak dzieciaki z wielką nadzieją czekały na tę pogodę. Ja również jak tylko nie muszę nigdzie jeździć samochodem, to nie mam nic przeciwko takiej pogodzie.
   Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Jaki śnieg u Was! Super zdjęcia:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mogę zapytać gdzie byliście na Orszaku, tzn w jakim mieście? Zdjęcia bałwanków bardzo kolorowe i wesołe... Może jak w weekend jeszcze będzie śnieg to i my na naszej działce stworzymy choć jednego takiego bałwanka....Wasze są świetne...
  Pozdrawiam serdecznie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzę u Ciebie na blogu Madziu, że też braliście udział w Orszaku. My byliśmy w Żarkach. To moje rodzinne miasto. Widzę, że mieszkamy nie daleko. Może miałąbyś ochotę kiedyś się spotkać?
   Pozdrawiam!

   Usuń
  2. Niestety nie byliśmy to zdjęcia sprzed dwóch lat... Nam bliżej do Gliwic, lecz i Katowice są nie daleko... Mój mąż pracuje na zmiany i czasem tak wyjdzie, że mimo największych chęci nie możemy gdzieś razem być... Dziękuję za zaproszenie, bardzo chętnie...

   Usuń
 4. Gratuluję wygranym...
  Ja już postanowiłam i kupię tą grę dla mojej rodziny.
  Dziękuję Izuniu za informacje o niej.
  Pozdrawiam,
  Marta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Martusiu dziękuję za ciepłe słowa. W grę warto zainwestować i warto grać w nią raz w tygodniu , na tzw. podsumowanie tygodnia.
   PPozdrawiam serdecznie!

   Usuń
 5. A u nas ani grama śniegu. Wczoraj jak wyjeżdżaliśmy z Częstochowy to zaczynał padać śnieg. W Opolu już była śnieżyca im bliżej Poznania to świeciło słoneczko a w Szczecinie"wiosna"- możemy Wam tylko pozazdrościć zabaw na śniegu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To niezwykłe że jeden kraj, a tak różne warunki pogodowe. Jeszcze i do Was dotrze śnieg. Pozdrawiam ciepło!

   Usuń
 6. Świetna bałwankowa rodzinka. Pozdrawiam nowo rocznie ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Straszna szkoda, że wczoraj nie opublikowało mojego komentarza :( , ale życzę zwyciężczyniom dobrej i rodzinnej zabawy przy tak wspaniałej grze :) a i może mi kiedyś uda się ową zakupić:) pozdrawiam serdecznie. Edyta,ropucha_ropucha@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Edytko odpisałam Ci pod poprzednim postam. Konkurs trwał do południa, a Twój komentarz i tak pojawił się dopiero jak już opublikowane były wyniki bo dodałaś go po 21. Pozdrawiam!

   Usuń
 8. O jej :( ale cieszę się, że jednak komentarze dochodzą :) będę mogła na bieżąco komentować. Dziękuję i pozdrawiam Edyta

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje dla wygranych, zasłużyli pięknymi wypowiedziami. Przy najbliższej okazji może uda się kupić tę grę, np. na urodziny dzieciaków :-) Pozdrawiam Kasia

  OdpowiedzUsuń
 10. wow :) bałwanki mają swoje czapki i szaliki...SUPER

  OdpowiedzUsuń